Dziękujemy za otwarte i wielkie serca❤️❤️❤️ Razem Możemy Więcej👏👍

Szanowni Państwo udało się, spektakularny sukces Koncert i aukcja charytatywna na rzecz operacji Michała Lemparta które odbyły się 12.04 przerosły wszelkie oczekiwania jakie pokładaliśmy w tym wyjątkowym wydarzeniu. Frekwencja, otwarte serca❤️❤️❤️ i chojność zarówno Darczyńców jak i Licytujących potwierdziły maksymę iż Razem Możemy Więcej. Gorące podziękowania dla wykonawców Caville, Aleksandry Stokłosy oraz Marcina Wyrostka za wyjątkowe doznania w muzycznej i wokalnej podróży w najodleglejsze zakątki zmysłów i świadomości. Gościnnie również włączyli się w występ rodzice naszych uczniów Marek Szulik oraz Grzegorz Buchała. Niebawem ogłosimy podsumowanie wszystkich działań jakie podjęliśmy aby wspólnie pomóc Michałkowi powrócić do pełni sprawności. 👍👏😉Wszystkie reakcje:2

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i mikrofon
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i kostium
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, oświetlenie i mikrofon
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, gitara, mikrofon i koncert
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i mikrofon