Babciu, Dziadku siadaj blisko zaraz Wam opowiem wszystko…Tymi słowy ruszył pociąg, którym Nasze dzielne przedszkolaki zabrały w niesamowitą i sentymentalną podróż, sięgającą gwiazd i planet, Swoje kochane Babcie i Dziadków.

Tej wyjątkowej podróży towarzyszyła Szanowna Pani Prezydent Miasto Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik w roli nie tylko Gospodarza miasta ale również Babci. Nasze przedszkolaki dały mnóstw powodów do uśmiechu oraz łez wzruszenia i radości. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie, to dla Nich ważne, że byliście z Nimi. ❤️😉❤️

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i tekst „DZIEN BABC BA I DZIADKA”
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko, ludzie stoją, w budynku i tekst „DZIEN”Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku