Drodzy Rodzice, to była niesamowita przyjemność gościć Was dzisiaj na warsztatach pt. „Christmas family calendar”.

Dzieciaczki były dumne z wizyty rodziców i już nie mogły doczekać się występu przed Państwem. Życzymy radości przy wypełnianiu zadań z kalendarza i czekamy z radością na świąteczne spotkanie. Jeszcze raz dziękujemy, że byli Państwo z nami. 🙂

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie siedzą i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i ludzie siedząMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osóbMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i ludzie siedząMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku