Rodzinny piknik pod hasłem „American day dream „

stał się kwintesencją wspólnych działań i wspaniałej rodzinnej atmosfery. Nasi milusińscy wcielili się w postaci amerykańskiej kultury i historii, a wspólna rodzinna „grywalizacja” potwierdziła fundamentalną prawdę , iż rodzina i jej dobrostan są kluczem do szczęśliwych chwil, którymi możemy się obdarować . Ponownie składamy serdeczne podziękowania na ręce rodziców uczniów oraz nauczycieli za ich zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. 😍

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie siedzą i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i dzieckoMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i stoiMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i dzieckoMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją, Superman i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, Superman i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu